Kurumsal

Kurumsal

Hakkımızda

CGN Global İnşaat A.Ş . “inşaata dair her şey” anlayışıyla konut , sanayi tesisleri , eğitim tesisleri , hastaneler , iş merkezleri , alışveriş merkezleri , antrepolar , arıtma tesisleri , devlet tesisleri , belediye tesisleri vb. gibi inşaatların üstyapı ve altyapı alanlarında taahhüt hizmeti vermek amacıyla kurulmuştur. Her projenin özel ve sıra dışı olduğu bilincinde olan CGN Global İnşaat A.Ş. etik değerlere bağlı ilkeli ve şeffaf çalışma prensibiyle sektörde teknolojik gelişmeleri yakından takip eden ve uygulayan , modern iş ve kalite yönetimi prensiplerini benimseyerek çevreye ve toplum değerlerine duyarlı , alanında profesyonel ve deneyimli bir ekibin oluşturduğu kurumsal bir yapı olma amacıyla çalışmalarına başlamış olup bireysel veya kurumsal iş yaptığı tüm kurumların kalıcı çözüm ortağı olmayı kendine ana hedef olarak belirlemiştir.

Vizyonumuz

Teknolojideki gelişmeleri yakından takip ederek, tüm projelerinde beklentilerin üzerinde performans sergileyen, güven veren ve tercih edilen , sektöründe tercih edilen en iyi şirket olmaktır.

Misyonumuz

CGN Global İnşaat A.Ş. , teknoloji ve bilgi birikiminin ışığında tüm paydaşları için değer yaratmayı topluma ve çevreye duyarlı faaliyetlerde bulunmayı , sektörün tüm olası seçeneklerini sunarak, yüklendiği tüm projeleri kalite ve müşteri memnuniyeti ilkelerine bağlı şekilde teslim etmeyi , güven duyulacak uzun soluklu çözüm ortağı olmayı görev edinmiştir.
Copyright © 2023 | Cgn Global İnşaat